موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، با انتشار دوازدهمین اطلاعیه مربوط به نمایشگاه مجازی کتاب تهران، زمان آغاز ثبت‌نام ناشران برای حضور در این‌رویداد را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دوازدهمین اطلاعیه مربوط به نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امروز دوشنبه ۸ دی پس از انتشار اطلاعیه یازدهم، توسط موسسه خانه کتاب تهران منتشر شد و در آن، زمان ثبت‌نام ناشران برای حضور در این‌رویداد اعلام شد.

به این‌ترتیب، ناشران متقاضی حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۰ دی با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.ketab.ir ضوابط و شرایط حضور در این نمایشگاه را مشاهده و نسبت به ثبت‌‏نام اقدام کنند. ناشران فرصت دارند تا ۱۴ دی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

عضویت ناشران در سامانه «پست کتاب» به منظور از بهره‌مندی از تخفیف‌های پست کتاب، ویژه نمایشگاه مجازی کتاب تهران الزامی است.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران‌، بن نمایشگاه،‌ سرویس‌های ارسال‌کتاب و سامانه فروش کتاب می‌توانند با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر